Markup (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Markup
ca: Marcatge

en: Display Style
ca: Estil de visualització

en: Fields
ca: Camps

en: Code
ca: Codi

en: PHP code
ca: Codi PHP

en: &lt;none&gt;
ca: &lt;cap&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
ca: No teniu permisos per a introduir codi PHP.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
ca: Ha fallat l'intent d'actualitzar el camp %label: %message.
