Markup (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Markup
cs: Značkování

en: Fields
cs: Pole

en: Code
cs: Kód

en: PHP code
cs: PHP kód

en: &lt;none&gt;
cs: &lt;žádný&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
cs: Nemáte povolení k vložení PHP kódu.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
cs: Pokus o aktualizaci pole %label skončil chybou: %message.
