Markup (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Code
da: Kode

en: PHP code
da: PHP kode

en: &lt;none&gt;
da: &lt;ingen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
da: Du har ikke tilladelse til at indtaste PHP-kode.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
da: Forsøg på at opdatere feltet %label mislykkedes: %message.
