Markup (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: Code
et: Kood

en: PHP code
et: PHP kood

en: You're not allowed to input PHP code.
et: Teil pole lubatud sisestada PHP koodi.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
et: Välja %label uuendamine ebaõnnestus veaga: %message.
