Markup (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Markup
eu: Marka

en: Fields
eu: Eremuak

en: Code
eu: Kodea

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: &lt;none&gt;
eu: &lt;batez&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
eu: Baimenik gabe zaude PHP kodea sartzeko.
