Markup (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Display Style
fi: Näyttötapa

en: Fields
fi: Kentät

en: Code
fi: Koodi

en: PHP code
fi: PHP koodi

en: &lt;none&gt;
fi: &lt;ei mitään&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
fi: Et saa syöttää PHP koodia.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
fi: Kentän %label päivitys epäonnistui: %message.
