Markup (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Markup
gl: Marcado

en: Fields
gl: Campos

en: Code
gl: Código

en: PHP code
gl: Código PHP

en: &lt;none&gt;
gl: &lt; ningún&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
gl: Non estás autorizado para introducir código PHP.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
gl: Fallóu o intento de actualizar o campo %label: %message.
