Markup (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Markup
he: מרקאפ

en: Fields
he: שדות

en: Code
he: קוד

en: PHP code
he: קוד PHP

en: &lt;none&gt;
he: &lt;ללא&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
he: אינך מורשה להזין קוד PHP.
