Markup (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Markup
hu: Jelölő

en: Display Style
hu: A megjelenés stílusa

en: Fields
hu: Mezők

en: Code
hu: Kód

en: PHP code
hu: PHP kód

en: &lt;none&gt;
hu: &lt;nincs&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
hu: Nem engedélyezett a PHP kód bevitele.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
hu: %label mező frissítése sikertelen: %message.
