Markup (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Markup
ja: マークアップ

en: Display Style
ja: 表示形式

en: Fields
ja: フィールド

en: Code
ja: コード

en: PHP code
ja: PHPコード

en: Attempt to update field %label failed: %message.
ja: フィールド %label への変更に失敗しました。%message
