Markup (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Display Style
lt: Rodymo stilius

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Code
lt: Kodas

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: &lt;none&gt;
lt: &lt;joks&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
lt: Jums neleidžiama naudoti PHP kodo.
