Markup (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Markup
lv: Marķējums

en: Fields
lv: Lauki

en: Code
lv: Kods

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Attempt to update field %label failed: %message.
lv: Mēģinājums atjaunināt lauku %label neizdevās: %message.
