Markup (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Markup
nl: Opmaak

en: Display Style
nl: Weergavestijl

en: Fields
nl: Velden

en: PHP code
nl: PHP-code

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
nl: U mag geen PHP-code gebruiken.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
nl: Het was niet mogelijk om het veld %label bij te werken: %message.
