Markup (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Display Style
pl: Styl wyświetlania

en: Fields
pl: Pola

en: Code
pl: Kod

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: Attempt to update field %label failed: %message.
pl: Próba aktualizacji pola %label nie udała się: %message.
