Markup (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Markup
pt: Marcação

en: Display Style
pt: Estilo de exibição

en: Fields
pt: Campos

en: Code
pt: Código

en: PHP code
pt: Código PHP

en: &lt;none&gt;
pt: &lt;nenhum&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
pt: Você não tem premissão para inserir código PHP.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
pt: A tentativa de atualização do campo %label falhou: %message.
