Markup (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Markup
ru: Разметка

en: Display Style
ru: Стиль отображения

en: Fields
ru: Поля

en: Code
ru: Код

en: PHP code
ru: PHP-код

en: &lt;none&gt;
ru: &lt;ничего&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
ru: У Вас нет прав для ввода PHP кода.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
ru: Попытка обновить поле %label не удалась: %message.
