Markup (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: Code
sk: Kód

en: PHP code
sk: PHP kód

en: &lt;none&gt;
sk: - žiadne -

en: You're not allowed to input PHP code.
sk: Nemôžete vkladať PHP kódy.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
sk: Pokus o aktualizáciu poľa %label zlyhal: %message.
