Markup (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Markup
sv: Uppmärkning

en: Display Style
sv: Visningstyp

en: Fields
sv: Fält

en: Code
sv: Kod

en: PHP code
sv: PHP-kod

en: &lt;none&gt;
sv: &lt;ingen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
sv: Du har inte tillåtelse att mata in PHP-kod.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
sv: Försök att uppdatera fält %label misslyckades: %message.

en: Always visible
sv: Alltid synliga
