Markup (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Markup
tr: Biçim

en: Fields
tr: Alanlar

en: Code
tr: Kod

en: PHP code
tr: PHP kodu

en: &lt;none&gt;
tr: &lt;hiçbiri&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
tr: PHP kodu girme izniniz yok

en: Attempt to update field %label failed: %message.
tr: %label alanını güncelleme girişimi başarısız: %message.
