Markup (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Markup
uk: Розмітка

en: Display Style
uk: Стиль відображення

en: Fields
uk: Поля

en: Code
uk: Код

en: PHP code
uk: Код PHP

en: &lt;none&gt;
uk: &lt;нема&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
uk: Вам не дозволено вводити PHP код.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
uk: Спроба оновити поле %label була невдалою: %message.

en: Always visible
uk: Завжди видимий
