Markup (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Markup
vi: Mã định dạng

en: Display Style
vi: Hình thức trình bày

en: Fields
vi: Các trường

en: Code
vi: Mã

en: PHP code
vi: Mã PHP

en: &lt;none&gt;
vi: &lt;rỗng&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
vi: Bạn không được phép nhập mã PHP.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
vi: Không cập nhật được trường %label: %message.
