Masked Input (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Regular expression
ca: Expressió regular

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Mask
ca: Màscara
