Masked Input (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Regular expression
da: Regulært udtryk

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt

en: Mask
da: Maske
