Masked Input (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Mask
he: מסיכה
