Masked Input (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Regular expression
it: Espressione regolare

en: Size of textfield
it: Dimensione del campo di testo

en: Placeholder
it: Segnalibro

en: Mask
it: Maschera
