Masked Input (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Mask
lv: Maska
