Masked Input (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Mask
pl: Maska

en: Library is available
pl: Biblioteka jest dostępna

en: Library is missing
pl: Nie znaleziono biblioteki
