Masked Input (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Add another
ru: Добавить еще

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Regular expression
ru: Регулярное выражение

en: Size of textfield
ru: Размер текстового поля

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Mask
ru: Маска

en: Masked Input
ru: Ввод по маске

en: Library is available
ru: Библиотека доступна
