Masked Input (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Character
vi: Ký tự

en: Mask
vi: Mặt nạ ký tự
