Masked Input (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Mask
am: ደብቅ
