Masked Input (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Mask
ar: القناع
