Masked Input (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Mask
sk: Maska
