Masked Input (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Mask
be: Маска
