Masked Input (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus
