Masked Input (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Size of textfield
fa: اندازه میدان متن

en: Placeholder
fa: جایگذار
