Masked Input (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Add another
pt: Adicionar outro

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Regular expression
pt: Expressão regular

en: Size of textfield
pt: Tamanho do campo de texto

en: Character
pt: Caractere

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Mask
pt: Máscara

en: Mask Definitions
pt: Definições de Máscara
