Masked Input (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Add another
tr: Başka ekle

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Regular expression
tr: Düzenli ifade

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Mask
tr: Maske
