Masked-Input (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Mask
eo: Masko
