Masked-Input (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Regular expression
fi: Säännöllinen lauseke

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Mask
fi: Peite
