Masked-Input (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Regular expression
oc: Expression régulara

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Mask
oc: Masqueta
