Masked-Input (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Mask
pl: Maska
