Masked-Input (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Add another
cs: Přidat další

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Mask
cs: Maska
