Masked-Input (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Mask
gl: Máscara
