Masked-Input (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Mask
hu: Maszk
