Masked-Input (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Regular expression
ja: 正規表現

en: Size of textfield
ja: テキストフィールドの長さ

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Mask
ja: マスク
