Masked-Input (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Mask
lt: Kaukė
