Masked-Input (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Add another
no: Legg til én til

en: Save settings
no: Lagre innstillinger

en: Regular expression
no: Regulært uttrykk

en: Size of textfield
no: Størrelse på tekstfelt

en: Placeholder
no: Plassholder
