Masked-Input (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Regular expression
ro: Expresie regulată

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Mask
ro: Mască
