Masked-Input (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Regular expression
sv: Reguljärt uttryck

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Placeholder
sv: Platshållare
