Masked-Input (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
